KATEGORIE

    20050-1 nalepovaci eva-PANDA 3          58001-5 zajic            71542-7 kachnicky           25420-4 dino 2                            

 

Vítejte v našem e-shopu!

Pro výběr zboží zvolte požadovanou kategorii a vyberte produkt. 

Pravidla nákupu
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Minimální hodnota objednávky PRO OSOBNÍ ODBĚR NENÍ OMEZENA, pro zaslání jakýmkoli způsobem (Zásilkovna, kurýr, Česká pošta) je požadována MINIMÁLNÍ HODNOTA OBJEDNÁVKY 150,- Kč. Při objednávce v menší hodnotě nebude obj. přijata.

Položky skladem je možno připravit k osobnímu odběru - odeslání ihned. Pokud nebude v Aktualitách uvedeno jinak, objednávka je provedena následující pracovní den po obdržení objednávky - do 48 hodin. Zboží objednané k osobnímu odběru je nutno objednat minimálně 24 hod předem. Do poznámky objednávky napište požadovaný termín a hodinu vyzvednutí (není povinné). V případě, že bude zmrzlinový stánek v běžnou otevírací dobu zavřený (špatné počasí atd.), budeme Vás kontaktovat.
Při platbě předem na účet je zásilka odeslána až po připsání peněz.

Způsob platby
Hotově - při osobním odběru ve zmrzlinovém stánku ZMRZLINA-ZLIN.cz, po předložení čísla objednávky.

Předem na účet - číslo účtu 2400962275/2010 vedeného u Fio Banka, a.s.  !! Při platbě předem a zároveň osobním odběru zboží je nutné pro převzetí zásilky předložit platný občanský průkaz a/nebo jedinečný číselný kód, který Vám na e-mail zašleme po připsání peněz.

Dobírka:
- při převzetí ve výdejním místě Zásilkovna: + 15,- Kč
- při doručení kurýrem: + 23,- Kč
- při doručení Českou poštou: + 35,- Kč.

Dopravné a balné
Osobní odběr ve zmrzlinovém stánku ZMRZLINA-ZLIN.cz, Štefánikova 2425, 760 01 Zlín v běžnou otevírací dobu - aktuální otevírací dobu (špatné počasí atd.) sledujte ZDE. - ZDARMA
Dodání na výdejní místo ZÁSILKOVNA - aktuální seznam výdejních míst je k dispozici ZDE . Do poznámky objednávky uveďte požadované výdejní místo Zásilkovny  + 90,- Kč
Doručení kurýrem na adresu  + 130,- Kč
Doručení Českou poštou na adresu    + 140,- Kč.

Množstevní slevy
Minimální hodnota objednávky pro osobní odběr není omezena, pro zaslání jakýmkoli způsobem (Zásilkovna, kurýr, Česká pošta) je požadována MINIMÁLNÍ HODNOTA OBJEDNÁVKY 150,- Kč. 

ZDARMA dopravné a balné - AKCE do 31.12.2022 - dopravné a balné je zdarma při objednávce již za 300,- Kč. 

10 % SLEVA + ZDARMA dopravné a balné - při objednávce produktů v minimálně hodnotě 3.500,- Kč Vám nebudeme účtovat dopravné a balné a na zboží Vám poskytneme slevu 10% z celkové hodnoty nákupu (celk. cena se zaokrouhluje na celé Kč nahoru). PRO UPLATNĚNÍ SLEVY vložte do komentáře objednávky text SLEVA 10 %. Poté vyčkejte s platbou, konečná cena včetně poskytnuté slevy bude následně potvrzena e-mailem.

20 % SLEVA + ZDARMA dopravné a balné - při objednávce produktů v minimálně hodnotě 5.500,- Kč Vám nebudeme účtovat dopravné a balné a na zboží Vám poskytneme slevu 20% z celkové hodnoty nákupu (celk. cena se zaokrouhluje na celé Kč nahoru). PRO UPLATNĚNÍ SLEVY vložte do komentáře objednávky text SLEVA 20 %. Poté vyčkejte s platbou, konečná cena včetně poskytnuté slevy bude následně potvrzena e-mailem.

 Těšíme se na Vaši objednávku:)

Provozovatelem e-shopu umístěného na internetových stránkách www.zmrzlina-zlin.cz je:
Miroslav Mokroš
Štefánikova 2425
760 01 Zlín
IČO 02296829
tel. +420 737 467 050
e-mail  zmrzlina-zlin@seznam.cz

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Dokumenty:
Všeobecné obchodní podmínky
Zpracování osobních údajů