NOVINKY 2020

 

Na své si přijdou zejména milovníci čokolády. Zmrzlina s čokoládovou polevou (minulý rok s názvem "Čertí") bude rozšířena o nabídku čokolády Ruby. Oba druhy, tedy tmavá i Ruby čokoláda určená pro polévání zmrzlin je nejvyšší kvality, výrobcem je celosvětově známá firma Callebaut. 
Co znamená čokoláda Ruby? Do doby než otevřeme si můžete nastudovat potřebné informace například ZDE.

Zmrzlina nemusí být čokoládou jen polita. Co kdyby bylo možné si zmrzlinu v čokoládě namočit? Novinka MAXIT je zmrzlina s MAXI porcí čokolády k namáčení, opět se jedná o švýcarskou čokoládu Callebaut tmavou nebo Ruby. 

Dále čokoláda v různých formách a chutích obohatí stávající nabídku zdobení, což ocení zejména milovníci zmrzliny Amerika nebo pohárů. Mohu potvrdit, že na výběru nových zdobení zmrzlin jsme si dali velmi záležet.

Abychom nezapomněli na naše nejmenší, novinkou bude (mimo jiné) možnost objednat si zmrzlinu se zápichem od firmy Disney, My Little Pony, Tlapková patrola, Ledové království.

reklama novinky 2020

Jako doplňkový prodej nabízíme KREATIVNÍ SETY nejen pro děti za skvělé ceny. 3D PUZZLE, MODELY, ŠKRABACÍ OBRÁZKY - VYŠKRABÁVÁNÍ, FÓLIOVÁNÍ, PÍSKOVÁNÍ, PĚNOVÉ NALEPOVACÍ OBRÁZKY  a mnoho dalšího.
Prodej vybraného sortimentu ve stánku v běžné otevírací době. KOMPLETNÍ SORTIMENT  a možnost objednání v našem E-SHOPU již od 1 ks při odběru ve stánku zmrzliny ZDARMA  ! 

Přejeme příjemnou zábavu:)

kompilace na web

UMYVADLO

Před stánek jsme umístili umyvadlo. Pro spuštění vody stiskněte tlačítko pod umyvadlem.