NOVINKY 2023

Tento rok jsme pro Vás připravili opravdu hodně novinek, a to hned v několika oblastech..

Sortiment
- nové příchutě zmrzlin a ledových tříští
- barevné kornouty
- nové druhy pohárů
- dortík-řez. Na výběr budou různé druhy smetanových řezů (s ovocem, s konfiteroly) a medovníků dle aktuální nabídky. Podáváme s točenou zmrzlinou dle výběru a šlehačkou.
- mražená zmrzlina. S sebou nabízíme nejen točenou zmrzlinu přímo ze stroje, ale také zamraženou zmrzlinu v různých druzích. Na výběr bude jak samotná zmrzlina, tak i zmrzlina se zdobením.
- nové druhy zdobení (modrá perleť, stříbrná perleť, čoko hoblinky, cukrová kolečka, cukrová srdíčka, tmavě modrý máček).
- medoksíky, dukátky, medovníková srdce od firmy MEDOKS
- rozšířená nabídka chlazených nápojů a nabídka nechlazených dětských nápojů Kubík, Waterrr, Jupík. Novinkou je také chlazené dětské šampaňské.

Obsluha
- za příplatek + 5,- Kč si můžete sami dozdobit zakoupenou zmrzlinu Toppingem. Na výběr je z několika různých příchutí, dávkování pomocí automatu, který budete sami obsluhovat.
- mražená zmrzlina - na výběr bude několik druhů a příchutí zmrzlin. Takto je možné zakoupit větší množství kelímků zmrzliny bez nutnosti čekání, navíc zamražených na nižší teplotu než má zmrzlina přímo ze stroje.
- natočte si sami ledovou tříšť podle své chuti. U obsluhy zakoupíte kelímek a ledovou tříšť si sami "načepujete". (pouze v teplých letních dnech).